Decorativa Design

O NAS

Jesteśmy doświadczonym studiem projektowym z Rzeszowa, które specjalizuje się w różnorodnych projektach wnętrz. Realizujemy zarówno projekty mieszkań i domów jednorodzinnych, jak i przestrzeni użyteczności publicznej. Nasza długoletnia praktyka, wiedza o materiałach oraz uporządkowany styl pracy przekładają się na liczne zrealizowane projekty i zadowolonych klientów.

Naszym głównym celem jest skoncentrowanie się na potrzebach klienta, nie tylko na kreowaniu sztuki dla sztuki. W ramach naszej oferty zapewniamy nadzór autorski nad prowadzonymi pracami oraz kompleksową realizację projektu. Specjalizujemy się w dziedzinie architektury wnętrz, projektowania i aranżacji wnętrz oraz home stagingu.

Nasza specjalność to różnorodne współczesne wnętrza, które możemy interpretować na wiele sposobów. Realizujemy zarówno minimalistyczne i ascetyczne projekty, jak i te pełne dekoracji i wymyślnych form. Nie boimy się wyzwań i ciągle poszukujemy nowych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Wszystkie nasze projekty opierają się na funkcjonalności, ergonomii i dobrym smaku, ponieważ priorytetem jest zapewnienie komfortu i wygody naszych klientów.

Podczas projektowania wnętrza staramy się jak najlepiej zrozumieć oczekiwania klienta. Już na początku naszej współpracy kładziemy duży nacisk na poznanie gustu i preferencji.

Choć większość naszych projektów wykonujemy w okolicach Rzeszowa, Lublina czy Warszawy przyjemność projektowania wnętrz w odległych miastach, bez większych trudności wynikających z odległości.

Z uwagi na charakter naszej pracy, który obejmuje zarówno pracę w biurze, jak i na budowie czy w sklepach, zalecamy wcześniejsze umówienie spotkania. Serdecznie zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie w naszym biurze. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nie czekaj, umów się już dziś!